Магдаліц Олександра призначено на посаду радника Мангушської районної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери

Магдаліц Олександра було призначено на посаду радника Мангушської районної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери.

05.03.2020 Магдаліц Олександра було призначено на посаду радника Мангушської районної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери.

Карітас Маріуполь за підтримки програми ООН із відновлення та розбудови миру, в рамках проекту «Єфективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» регулярно проводить заходи по наданню безоплатної первинної правової допомоги для всіх потребуючих.

Спільна робота з місцевою владою вже зараз показує високу єфективність та велику необхідність правової допомоги у Мангушському районі.

Дякуємо за віру в наші можливості та прагнемо до того що з часом безоплатна правова допомога стане частиною роботи місцевої адміністрації