Липень – літо у розпалі

Так хочеться втримати це літо у своїх долонях, ще насолодитися та відчути його смак, бо липень лише серединка літа і як правило, сама смачна, жадана, неймовірна.

Проект «Стійкість та розвиток» невпинно продовжує свою роботу. Та разом з ним розширюють свою діяльність наші локації і вже більш впевнено та професійно втілюють свої креативні задумки дистанційної роботи з учасниками.

Проект ПСС Карітас Маріуполь

Липень для Андріївської локації «Андріївські каритасики» – це теж набутий досвід вмінь та володінь комп’ютерними технологіями. Також відчувається командна робота та єднання таких різних думок кожного учасника групи. В цьому місяці ми намагалися урізноманітнити життя та активності нашої роботи. Насамперед – це літня пора і розваги у самому розпалі. Учасники групи залюбки ділилися власними фотографіями відпочинку, коментаріями та відгуками на світлини інших учасників.

Соціальні працівники, дружніх нам груп по проекту, також приймають активну участь у наших конкурсах та іграх. Відчувається атмосфера дружнього тепла, підтримки і це сьогодні дуже важливо. Ми в свою чергу також намагаємось вчасно слідкувати, коментувати та охоче приймаємо участь у житті наших друзів. Щиро радіємо нашим спільним, маленьким успіхам.

На кожен тиждень в «Андріївських каритасиків» надається певна тематика активностей, де учасники викладають власні фото та відео матеріали згідно теми. «Моє кольорове літо» – це одна з перших тем, яка змусила звернути увагу людей на речі навколо себе. Здавалося б такі дрібниці, але варті уваги, бо наш шалений ритм життя постійно підштовхує нас вперед. Через це повз нашої уваги можуть пролітати важливі моменти літнього щастя, сонячні фарби, пригоди та природня краса. Іноді коли ти біжиш до своєї мети, зупинись, озирнись навколо та вдихни на повні груди літнього життя і твоя мета набагато ближче…

Незабули ми і про липневі свята, навколо буяє розмаїття квітів, трав та зелені, що є головним поштовхом до возз’єднання людини з природою. Перше свято липня, народне та магічне – Івана Купала. Наші учасники, святкуючи кожен по – своєму, ділилися особистими емоціями та враженнями святкових подій. У кожного свята є свій смак, тому ми зробили акцент на вміннях господинь відобразити свої кулінарні здібності нашого Каранського регіону. Так, як у нашому селищі дружньо поєднані смаки різних націй. Це дало поштовх до створення конкурсу «Смак по – каранськи».

Кожна активність проходить з інтелектуальною складовою. Щоб якось розвантажити тематику, ми вдалися до хитрощів у групі. Метою задумки була гра розважального змісту, де кожен охоче залишав свої відповіді у коментарях.

Вода – це життя. Так було названо наступну рубрику тижня, яка є одною з головних тем літа. Усьому живому на землі потрібна вода, зокрема людині, особливо у спекотні, літні дні. Були різні фото розваг з водою і на воді. І неважливо, будь то річка чи озеро, ставок, море або навіть власне подвір’я, усі охоче приєднувались до нашої теми. Водночас з іграми, розвагами, ми соціальні працівники, надавали корисну інформацію щодо значення води у житті людини.

Липень завершувався також цікаво, як і розпочинався. Наостанок ми залишили учасникам «родзинку» цього розважального місяця. Конкурс « Фото в окулярах» – це сонце, посмішки, друзі, окуляри на веселих засмаглих обличчях. Ми вважаємо, що липень вдався, не жалкуючи ні про що в наших спогадах саме найкраще. І з таким позитивним, сонячним настроєм переходимо в «соковитий кавуновий серпень». Серпень обіцяє бути не менш цікавим, запальним та смачним періодом для всіх.