Креативна співпраця дітей та батьків у проекті ПСС під супроводом соціальних педагогів

Одним із важливих аспектів  в роботі соціального педагога є налагоджена робота з батьками.  А в нас вона налагоджена вже стало і впевнено.  Систематично в Первомайській локації за підтримки БФ «Карітас Маріуполь» в рамках проекту «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» відбуваються майстер-класи дітей та батьків під супроводом соціальних педагогів.

Проект ПСС Карітас Маріуполь

У лютому пройшов майстер клас «Серденько» із виготовлення листівок до дня закоханих. Своєю творчою наснагою у роботі поділилася з нами Колесник Галина, матуся одного з діточок, які відвідують заняття.  Діти з радістю та наполегливістю майстрували свої валентинки: вирізали з паперу сердечка, оздоблювали їх, і в результаті отримали чудові вироби, які зробили своїми руками.

Майстер-клас супроводжувався піднесеним творчим настроєм, усмішками та позитивом. Виготовлені власноруч серця, діти подарували своїм рідним і близьким.

Дякуємо Колесник Галині за  майстер-клас, що захоплює і надихає на творчість. Море задоволення! Море насолоди!  Море веселощів! Море щастя!

Співпраця дітей, батьків та вчителів у теплій та дружній атмосфері надає можливість дітям буферної зони відчувати захист та турботу дорослих. Кімната безпечного простору Карітас Маріуполь є затишним місцем, де діти відчувають безтурботну радість у спілкуванні та сумісній діяльності з дорослими.

Козакова Ольга