Кожен рік 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, адже нестабільність і страх не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам.

Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються культурні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей.

Карітас Маріуполь також взяв участь у святкуванні.
22 вересня працівники проекту «Зміцнення соціальної згуртованості» провели дитячо-батьківський квест «Мир починається з родини», в якому взяли участь шість маріупольських сімей.

На думку організаторів свята, мир починається з родини, з виховання вдома, де вчать поважати один одного, де з гордістю говорять про землю, що виростила і вигодувала. Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

Ігри, конкурси, творчість, багато сміху та радості – це все про свято влаштоване Карітас Маріуполь. Діти разом с батьками читали таємні листи, шукали клад, відповідали на запитання вікторини, малювали. За кожне правильно виконане завдання учасники заходу отримували елемент карти України. Останнім завданням квесту було разом зібрати цю карту.
Головна мета заходу – актуалізація взаємин в сім’ї, формування толерантного ставлення до оточуючих, розуміння єдності, розвиток довіри й поваги, взаємного співробітництва була повністю досягнута.

Чудове свято відбулося в атмосфері радості, єдності та допомогло ще ближче дізнатися дорослим і дітям один одного, об’єднатися і зробити крок назустріч взаєморозумінню.

В кінці свята всі учасники отримали призи – чудові горнятко з малюнком, який було розроблено працівниками проекту спеціально до заходу.