Коуч – професія або тренд часу

Коуч Тетяна Вейдер проводить онлайн-зустріч

Багато людей, почувши слово «коуч», губляться в здогадах: «Що значить це іноземне слово? Якщо це професія, то у чому сенс роботи коуча? Де навчають на коуча?». З цими та іншими питаннями намагалися розібратися в останню суботу лютого учасники онлайн-зустрічі під керівництвом PhD, коучині, адвокатки, бізнес-тренерки Тетяни Вейдер.

Що ж дізналися?

  1. По-перше, що коучинг – це самий ефективний спосіб розкриття потенціалу кожної людини, який дозволяє побачити та знайти все саме найкраще, на що здатний кожен з нас. І це – безумовна ознака суперпрофесії.
  2. По-друге, від психологічного консультування коучинг відрізняється мотивацією. Психологічне консультування та психотерапія спрямовані на позбавлення від будь-якого симптому, а робота з коучем передбачає досягнення певної мети, нових позитивно сформульованих результатів в житті і роботі.
  3. По-третє, коуч – це не тренер, не викладач, не репетитор. Коуч не навчає, не консультує, не дає рекомендацій. Йому, навіть, не треба бути асом у тій області знань, яка цікавить клієнта. Він просто запитує та підштовхує до прийняття правильного рішення.

Про що питали?

  • З якою професією можна стати коучем?
  • Де отримати необхідні знання?
  • Де знаходити клієнтів?

Що дивилися?

Дивилися ролик з реальною коуч-сесією. Після перегляду обговорили формат сесії, задіяні коучем інструменти та техніки.

Захід відбувся в межах проєкту #Зміцнення соціальної згуртованості.