Тверде паливо, продукти, фінансова та медична допомога, транспортні послуги для жителів сіл на лінії розмежування

Військовий конфлікт на Сході України особливо гостро впливає на жителів сіл, розташованих в зоні 0-5 км від лінії бойових дій. Дія проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту в буферній зоні на сході України, 2019-2021 роки» в першу чергу направлено на цю зону.

Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту в буферній зоні на сході України

Тверде паливо, продукти харчування, фінансові гранти, медична та психологічна допомога, трансопртні послуги – це все мета діяльності проекту.

У холодний період на перше місце стає постачання твердого палива для обігріву будинків. Четвертий рік діяльності проекту показує актуальність і необхідність цього напрямку. Село Новотроїцьке Волноваського району Донецької області знаходитися на межі військового протистояння. Три тисячі жителів населеного пункту як ніхто відчувають всі тяготи затяжного конфлікту та не перший рік знайомі з діяльністю Карітас Маріуполь який надає їм всебічну підтримку в їх важких умовах існування.

Ще один населений пункт – село Кам’янка. Повністю зруйнована єдина дорога до районного центру залишає населений пункт в траспортної ізоляції. Особливу увагу Карітас Маріуполь в даній ситуації направляе на здійсненні трансфертів населення до доступних соціальних сервісів, розташованих в районному місті Волноваха.