КОМАНДА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРИТАС МАРІУПОЛЬ» ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ КОМАНДІ «КАРІТАС КОЛОМИЙСЬКО-ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ» ЗА НАДАНУ МОЖЛИВІСТЬ ПОЗДОРОВИТИ ДІТЕЙ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Діти з прифронтового міста Маріуполь та з селищ Новотроїцьке, Андріївка, Мирне та Чермалик отримали чудові подарунки.(ФОТО + ВІДЕО)

Кожен з дітей, хто писав Миколаю листа та малював для нього, отримав те, що просив. Маленька балерина отримала пуанти та невдовзі вже танцюватиме жаданий для неї танець. Художниця отримала дуже необхідний для неї мольберт. Юному спортсмену Миколай подарував гантелі. Одна з дівчат поїхала додому на велосипеді, який вона бачила в своїх снах. Хлопчик з вадами здоров’я нарешті отримав дуже необхідний для підтримки фізичного стану – тренажер. Навіть самі маленькі діточки, яким допомагали писати листа батьки, сестри та брати, пішли додому з подарунками.

В часи тяжких випробувань в нашій країні багато родин залишились сам на сам зі своїми проблемами. Хтось був вимушений покинути свою домівку, своє місто. Когось зачепила економічна криза – втрата роботи. Не розуміючи дорослого світу, дітям важко сприймати війну та бідність. Багатьом батькам доводиться відповідати на складні питання: «Чому ми поїхали з дому?», «Чому мама не купує солодощів?», «Чому батько не дарує іграшки?», «Коли ми повернемось до рідного міста, до друзів?»