“Kindermission”- Проект психологічної підтримки та соціальної інтеграції дітей з порушеннями ментального розвитку

"Kindermission"

Участь у проекті приймають діти 5- 18 років з різними діагнозами (аутизм, ДЦП, ЗПР та ін.).

 

Заняття проходять в інтерактивному форматі. Також у роботі ми активно користуємось арт-терепивтичними засобами, як самими промовистими у випадках порушення вербальних та комунікативних можливостей у дітей.

Наші учасники поступово навчаються взаємодії один з одним, розглядають актуальні питання, такі як дружба чи ввічливість, тренують увесь комплекс пізнавальних процесів: відчуття, сприйняття,пам’ять, уява, мислення.
Інклюзивний процес відбувається завдяки включенню дітей у змішані творчі групи (діти з особливостями розвитку+ діти з нормотипічним розвитком), культурні заходи, соціальна взаємодія та вивчення моделей поведінки у громадських місцях.

Також у рамках проекту відбувається робота психолога із батьками особливих дітей. Консультаційна та лекційна робота має місце як окрема активність проекту.

Для дітей проект безкоштовний і в деякі групи ще триває набір. За для запису на заняття можна звертатись за тел.: 0676290979, 0504001618, 0975822883

наші адреси: пров. Банний 4, вул. Нільсена 26/2, 38 каб.

Проект Карітас Маріуполь психологічної підтримки та соціальної інтеграції дітей з порушеннями ментального розвитку.

Карітас Маріуполь"Kindermission"- Проект психологічної підтримки та соціальної інтеграції дітей з порушеннями ментального розвитку.