Казка для дітлахів у буферній зоні від Карітас Маріуполь

За підтримкою Карітас Австрії та Карітас України

Швидко проминає час! От і відбулось по всіх локаціях проекту Карітас Маріуполь «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» казкове свято!

Проект ПСС Карітас Маріуполь

З особливим нетерпінням чекають на нього дітлахи.  Веселі вистави, чарівні пригоди та цікаві подарунки залишають на все життя солодкий смак дитинства, омріяні спогади, що надають духовної сили сміливо крокувати життям. Так і формується особистісна життєстійкість дітей, що проживають на лінії розмежування у зоні бойових дій.

Незважаючи на важке економічне положення, на постійну емоційну напругу у зв’язку з невизначеністю майбутнього розвитку регіонів буферної зони, кожний рік відбувається святкова подія, що вселяє надію на мирне дитинство.

«Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітас Маріуполь казкове свято!

Майже чотириста дітлахів у шести локаціях – Андріївка, Мирне,  Ольгинка, Новотроїцьке, Єлізаветівка, Первомайське мали можливість потрапити у захоплюючий світ казки. Свято організував та провів  проект «Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітас Маріуполь за підтримкою Карітас Австрії та Карітас України.

Яке ж дитяче свято без смаколиків? Наши шановні донори були намісниками Святого Миколая, відтворювали його завіт берегти та любити всіх дітей світу, велика подяка їм за надану можливість принести радість!

Багато зусиль до цього доклали всі працівники проекту! Важливим було вчасно доставити подарунки дітям, Святий Миколай не спізнюється! Щоб створити бажану атмосферу свята та зацікавити малечу творчо працювали соціальні працівники. Писали сценарії, прикрашали приміщення, проводили репетиції, формували подарунки!

Дорослим допомагали учні старших класів. Вони завзято виконували доручення. І старання не були марними. Щасливі посмішки на обличчях, веселий настрій об’єднали і дітей, і батьків, і вчителів єдиною надією на мирне майбутнє, вірою що Святий чудотворець допоможе подолати труднощі та досягти омріяних бажань.

«Психосоціальний супровід дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» Карітас Маріуполь казкове свято!