Тиждень видався активним та результативним: розпочато будівництво бюветів в Мар'їнці та Красногорівці, газета «ГРОМАДА Схід» тепер має свій сайт, тривають транспортні послуги для жителів з обмеженими можливостями

Всі адміністративні перешкоди вирішені,всі документи підписані! Карітас Маріуполь розпочав будувати бювети в Мар’їнці та Красногорівці

Caritas Internationalis

В містах Мар’їнка та Красногорнівка розпочалося будівництво бюветів питної води. Метою проекту “Швидке реагування на сході України” Карітасу України є покращення доступу до безпечної питної води в населених пунктах буферної зони на сході України.

Команда проекту багато місяців працювала над тим, аби дати воду жителям цих населених пунктів. Нарешті ми перейшли до практичної фази проекту –  розпочато будівництво бюветів. Це великий об’єм робіт, але ми впевнені, що до нового року бювети вже будуть готові до запуску.

Молода команда отримала знання в Карітас Маріуполь, завдяки цьому отримала фінансування від Upshift Україна в м.Маріуполь

Завдяки знанням, молодіжна команда отримала фінансування в рамках програми "UPSHIFT Україна" у м.Маріуполь

Завдяки знанням, отриманим в Карітас Маріуполь, молодіжна команда активних студентів Маріупольського Електромеханічного Технікума презентувала свій проєкт “Школа фінансової грамотності Wow money” та стала переможцем програми UPSHIFT Україна у м.Маріуполь.

Докладніше

Транспортні послуги для жителів з обмеженими можливостями від Карітас Маріуполь за підтримки Карітас Німеччини

Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту в буферній зоні на сході України

Відсутність транспортного сполучення між прифронтовими селищами, зруйновані дороги – все це обмежує доступ населення до медичних установ та отриманню необхідних послуг.

з 20.09 по 17.12 включно, кількість бенефіціарів, що брали участь в перевезенні в рамках проекту склала 69 осіб.

Для задоволення базових потреб у доступі до лікарень, аптек, ринку і комунальним інфраструктурам 17.12.2019р. були перевезені 25 бенефіціарів з селищ Миколаївка, Новогнатівка до Волновахи, з подальшим розвезенням по місцях збору.

Карітас Маріуполь - задоволення базових потреб

Послуга реалізується в комплементарності з проектом «Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході України” за підтримки МБФ «Карітас України» та УГФ ООН.

«ГРОМАДА Схід»

Проект «ГРОМАДА Схід» тепер має свій сайт!

За допомогою сайту ми намагаємось бути більш доступними до загальноукраїнського інформаційного простору, щоб зробити сільські громади Сходу більш суб’єктними.

Вже вийшов восьмий тираж газети, де є для читання корисні та навчальні публікації: cередня освіта. Бюджет 2020р., та що від цього зміниться у нашому житті? Також читайте, як живуть люди в селищі  Андріївка.

ГРОМАДА схід №8 2019

Все це, та багато цікавого на нашій сторінці газети у Фейсбук.