Двічі за тиждень ми побачили себе очима журналістів, завершили навчання у бізнес-школі, по мірі можливості збільшити кількість осіб, які будуть харчуватися безкоштовно у благодійній їдальні

Карітас Маріуполь - благодійна їдальня

Благодійна їдальня

Перший тиждень зими в Маріуполі був дуже холодним, кількість звернень за гарячим харчуванням зросла. Наші фахівці вирішили напередодні Новорічних свят збільшити кількість осіб, які будуть харчуватися безкоштовно. Нам допомогли наші військові, тепер завдяки такій підтримці зможемо два тижні безкоштовно годувати 20 нужденних.

Карітас Маріуполь очима журналістів

Завершилось навчання Бізнес-школи у Маріуполі

Caritas Mariupol - Polski zespół humanitarny

Наша команда професійних тренерів протягом місяця ділилась своїм досвідом і знаннями з нашими учасниками.

На заняттях розглянули, що таке бізнес, з чого його почати, як вибрати нішу і швидко її протестувати. Розібрали, як створити воронку продажів, як правильно «упаковувати» свій товар або послугу. Вивчили основи фінансової грамотності, тайм-менеджменту та бізнес-планування.

Карітас Маріуполь за тиждень 2-8.12.2019

Фіналом занять в Бізнес-школі став захист бізнес-планів, де були представлені ретельно продумані плани та ідеї, що відрізняються індивідуальністю і актуальністю. Після цього учасники отримали рекомендації і поради від координатора проєкту та досвідчених підприємців.

Таким чином випускники Бізнес-школи готові до втілення своїх ідей у реальне життя.

Бажаємо їм успіхів!

 «Домашня опіка» – продовжуємо працювати в Волноваському районі в селах Миколаївка та Новогнатівка

Разом з соцпрацівником активісти реалізовували послугу «Домашня опіка» , надавали допомогу більш вразливому населенню, формували списки на отримання гігієнічних наборів та планували послуги безкоштовного транспортного перевезення до м. Волноваха.

Дякуємо нашим активістам за їх плідну роботу!

Карітас Маріуполь - стартував новий проєкт від Українського Гуманітарного Фонду

Проєкт «Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході України”  реалізується БФ «Карітас Маріуполь» за підтримки МБФ «Карітас України» та УГФ ООН.