Постійно розширюємо і покращуємо соціальну послугу "Домашня опіка", ремонтуємо зруйновані війной домогосподарства. Головна мета - максимально поліпшити становище незахищених верств населення

Чергове планове транспортування літніх людей в районну лікарню м.Волноваха

Карітас Маріуполь - перевезення Волноваха

Карітас Маріуполь продовжує надавати послуги з організації перевезень людей похилого віку в районну лікарню з важкодоступних сіл буферної зони. Система включає надання транспорту, організацію прийому лікарів для планових консультацій та подальшого медикаментозного супроводу наших беніфіціарів протягом всього проекту.

Видача ліків в Павлополі

Карітас Маріуполь - Павлопіль

Село Павлопіль поблизу Маріуполя знаходиться на лінії розмежування. Команда медичних працівників Карітас Маріуполь разом з психологами провели 50 домашніх візитів до бенефіціарів, страждаючих від хронічних захворювань. Були доставлені і роздані необхідні медикаменти та товари медичного призначення:, тонометри, глюкометри, тест-смужки, палиці та ходунки.

Під час візитів до людей, які перебувають під опікою проекту, проводились медичні та психологічні консультації.

Підвищення кваліфікації фахівців соціальної опіки

Підвищення кваліфікації вимагає постійного моніторингу, оцінки та розвивально-освітніх заходів. Психолог Євгенія Ступник організувала проведення діагностичного модуля особистісно-професійної ефективності з фахівцями соціальної опіки в с. Андріївка, Орловське, Павлопіль, Мирне, Донське, Рибінська, Новотроїцьке.

Карітас Маріуполь за тиждень 18-24.11.2019

Для більш продуктивної і комфортної роботи (доставка продуктів і питної води) наші опікуни з Павлопіль, Мирного і Кам’янки отримали сумки – візки.

Медичні бригади знову провідали наших бенефіціарів з Рибінського, Новоселівки, Мирного і Андріївки, а також відвідали 2 нових бенефіціарів з села Бахчовик і Новотроїцьке.

«Домашня опіка» за підтримки Словацької агенції з міжнародної співпраці для розвитку Slovak Aid

 

Перший місяць впровадження соціальної послуги «Домашня опіка» за підтримки Словацької агенції з міжнародної співпраці для розвитку Slovak Aid

Завдяки впровадженню проекта в буферній зоні Донецької області частково обслуговується чотири населених пункти: Павлопіль, Мирне, Кам’янка та Андріївка. 24 опікуни піклуються про 144 потребуючих людини.

Детальніше

В БФ «Карітас Маріуполь» стартував новий проєкт від Українського Гуманітарного Фонду (УГФ) ООН

Проєкт має назву “Надання багатосекторальної допомоги з опорою на ринки та громаду найбільш вразливим особам похилого віку, які живуть уздовж лінії зіткнення, для забезпечення подолання ними наслідків тривалої кризи на сході України”.

Карітас Маріуполь - стартував новий проєкт від Українського Гуманітарного Фонду

На основі оцінки потреб, проєктні заходи забезпечать гострі потреби бенефіціарів у гігієнічних та медичних послугах, а також покращать санітарні умови для людей похилого віку.

Проєкт охоплює села Волноваського району (с. Миколаївка та с. Новогнатівка) та надасть допомогу людям похилого віку, які проживають у сільській місцевості на відстані 0–5 км від лінії розмежування та потребують послуг домашньої опіки., забезпечить гігієнічними наборами найбільш вразливі верстви населення та доступ до необхідної інфраструктури. Бенефіціари завдяки транспортним послугам, що будуть надаватися проєктом, отримають доступ до основних інфраструктурних об’єктів (в першу чергу закладів охорони здоров’я).

Проєкт реалізується за підтримки Українського Гуманітарного Фонду і охоплює вразливі категорії населення, а саме: особи з особливими потребами, тяжкохворі; самотні люди похилого віку (60 років +), багатодітні сім’ї, самотні батьки та особи з мінімальним доходом.

Допомога 50 сім’ям в реконструкції та ремонту домогосподарств, постраждалих від збройного конфлікту

50 сім'ям буде надана допомога в реконструкції та ремонту домогосподарств, постраждалих від збройного конфлікту на Сході України

Чермалик, Гранітне, Старогнатівка, Мар’їнка та Красногорівка — села та міста, найбільш постраждалі від бойових дій на Сході України. За результатами моніторингу 50 сім’ям буде надана допомога в реконструкції та ремонту домогосподарств, постраждалих від збройного конфлікту.

Діяльність проводиться БФ Карітас Маріуполь в рамках проекту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення, постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» при підтримці Словацької міжнародної агенції співпраці для розвитку SlovakAid та організації «People in need», Словакія.

Детальніше

Тренінг «Безпечний простір» – підтримка батьків та соціальних педагогів

Безпечний простір - тренінг

За сприянням донорів Карітас Австрії та Карітас України тренінг проводили фахівці Національного Університету «Києво-Могилянська Академія».

Робота у буферній зоні дуже виснажлива, саме тому основним напрямком тренінгової програми були елементи профілактики професійного вигорання соціальних працівників та сприяння наповненню ресурсами для реалізації наступної фази проекту.

Детальніше

Продовжуються заняття у Бізнес-школі БФ «Карітас Маріуполь»

Учасники під керівництвом досвідчених тренерів проходять шлях від ідеї до готового проєкту.  

Caritas Mariupol - Polski zespół humanitarny

Розібрали, що таке бізнес, з чого його почати та які перші кроки потрібно зробити. Як вибрати свою нішу, як правильно «упаковувати» свій товар або послугу, а також якими якостями та навичками повинен володіти успішний підприємець.

Теорія підкріплюється практикою. І для закріплення отриманої інформації, учасники в групах опрацьовують сучасні інструменти, які допоможуть максимально швидко та ефективно відкрити свою справу. 

Карітас Маріуполь - бізнес школа триває1.2019

Тренінг: Створення та розвиток бізнесу в інтернеті

На платформі РНЦБН «Приазовье» БФ «Карітас Маріуполь» в рамках проєкту «Зміцнення соціальної згуртованості» провів навчання зі створення та розвитку бізнесу в інтернеті.

Тренінг: Створення та розвиток бізнесу в інтернеті

Тренінг провів Роман Кругляков – практик, який має досвід в таких сферах: торгівля, послуги, реклама онлайн, маркетингові дослідження. Також має свій маркет-плейс, на якому надає рекламні послуги.

Він поділився своїм великим досвідом, напрацюваннями з нашими учасниками та навчив їх принципам ефективної реклами в інтернеті.

На тренінгу розібрали, які існують канали залучення клієнтів та розглянули, що таке воронка продажів, як на практиці налаштувати рекламу, як залучити клієнта та отримати замовлення.

Ми бажаємо нашим учасникам успіхів. Постійно працюйте над собою, самовдосконалюйтеся й ніколи не зупиняйтеся!

«ГРОМАДА Схід» шукає сільських кореспондентів

Протягом минулого тижня команда проекту «ГРОМАДА Схід» займалася розповсюдженням шостого числа газети.

Карітас Маріуполь - газета Громада Схід

Читати

Завершуються роботи з наповнення сайту проекту. У зв’язку з появою сайту та виходом на новий рівень потужності проект потребуватиме тепер більше контенту, тож для його виробництва (народні новини для розділу «Тиждень громад») розгалужуємо мережу позаштатних сільських кореспондентів.

Пропонуємо додатковий заробіток для активних представників сільських громад Донеччини, розташованих поблизу лінії розмежування. Якщо ви вважаєте життя у своїй громаді вартим уваги, вмієте складати слова у тексти, знімати фото/відео, маєте на це вільний час та натхнення – ми чекаємо на ваші новини і репортажі. Необов’язково бути журналістом, головне – небайдужість та повага до фактів. Всьому іншому ми готові навчити – за участі інформаційного партнеру проекту ГО «Донецький пресклуб», який бере на себе початкове навчання кандидатів у дистанційній медіашколі.

Вакансія розміщена на facebook-сторінці проекту, там є зворотня форма та тестове запитання для тих, хто бажає залучитися до співпраці з нами.

Бізнес своїми руками

Карітас Маріуполь за тиждень 18-24.11.2019

Нещодавно в нашому центрі пройшло заняття в рамках курсу “Бізнес своїми руками”. Воно було присвячено не створенню хендмейду, а його продажу.

Дівчата дізналися про різні напрямки створення хендмейт товарів, про різні канали та засоби продажу та про те, як утворюється ціна.

Caritas Germany BMZ

Далі в них було завдання розписати власний хендмейд проект, з чим вони чудово впоралися.

Сподіваємося, що зовсім скоро вони зможуть похвалитися всім своїм успіхом!

Захід відбувся в рамках курсу для молоді: «Бізнес своїми руками», проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні”.