Тиждень досягнень: запрацював безкоштовний маршрут для людей з обмеженими фізичними можливостями, збудовано бювет з питною водою в Андріївці Волноваського району, стартувала нова фаза проекту ПСС для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні

Карітас Маріуполь за тиждень

polska Pomoc

Спільна робота з колегами з Благодійного Фонду “Міст Солідарності”, спрямована на успішну імплементацію проекту «Модель соціальних послуг та медичної допомоги в Донецькому регіоні України»

Проект Карітас Маріуполь - Модель соціальних послуг та медичної допомоги в Донецькому регіоні України під спільною координацією FUNDACJA MOST SOLIDARNOŚCI Республіки Польща

 

Dziękujemy za cudowne spotkania i bezcenną pracę w Mariupolu. Miniony tydzień na długo zostanie w pamięci. Niedługo…

Опубликовано Most Solidarności Воскресенье, 17 ноября 2019 г.

Соціальний безкоштовний транспорт для людей похилого віку з обмеженими фізичними можливостями

Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту в буферній зоні на сході України

Запрацював перший постійний безкоштовний маршрут для людей з обмеженими фізичними можливостями, маршрут проходить через села на лінії розмежування: Бахчовик, Андріївка, Анадоль та місто Волноваха Донецької області.

Соціальні транспортні послуги фінансуються БФ Карітас Маріуполь в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, постраждалих від конфлікту в буферній зоні на сході України, 2019-2021 роки» за підтримки Caritas Germany.

Детальніше

Бювет з питною водою в Андріївці Волноваського району збудовано!

Збудовано бювет з питною водою в Андріївці Волноваського району

Caritas Internationalis

Команда проекту «Швидке реагування на сході України» Карітас Маріуполь закінчила будівництво бювету питної води та наразі працює над введенням його в експлуатацію.

Бювет буде передано громаді Андріївки, жителі отримають безкоштовну чисту питну воду.

Також триває робота над документами на будівництво бювету в містах Мар’їнка та Красногорівка. Воду в цих містах знайдено та свердловини пробурено, залишилося збудувати бювети.

Більше інформації про забезпечення питною водою

Нова фаза проекту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України»

Проект ПСС Карітас Маріуполь

У місті Києві відбулась стартова зустріч нової фази проекту при підтримці Карітас Австрії та Карітас України. Зібрались проектні команди Карітас Маріуполь, Карітас Краматорск та «Милосердя» Луганськ. Визначені пріоритетні напрямки майбутньому розвитку проекту та нові можливості конструктивної діяльності.

відбулась стартова зустріч нової фази проекту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України»

Детальніше