Сьогодні на базі «Простору підтримки» Карітас Маріуполь була розпочата робота «Кулінарного сервісу». Діти дуже чекали цього дня, бо знали, що будуть мати справу з найсмачнішою домашньою піцою!

Першою групою “Кулінарного сервісу” стали діти з родин, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Чому вона найкраща? Тому що дітки зробили її власноруч. Кожен займався своєю справою: хтось разом з кухарем робив тісто, інші нарізали цибулю, гриби та м’ясо, а комусь дісталася дуже відповідальна робота – великий шматок сиру, який потрібно натерти і не з’їсти в цей момент:)

Першою групою “Кулінарного сервісу” стали діти з родин, що опинилися в складних життєвих обставинах. Сьогоднішній захід – перший в рамках дуже важливого проекту. Надалі ми плануємо багато кулінарних майстер класів. Участь у них зможуть взяти всі: від дітей до людей похилого віку.

Всі, хто долучиться до зустрічей, зможе навчитись новому, поділитись своїми знаннями, поспілкуватись та завести нових друзів.

А тим часом діти настільки захопились готуванням їжі, що вже є пропозиція наступного разу спробувати зварити справжній український борщ. І навіть, якщо щось відразу не вдасться, все одно це буде найсмачніша страва, адже вона зроблена власними руками!