Карантинні нововведення для бізнесу

Карантинні нововведення для бізнесу

Наші спеціалісти компоненту Livelihood з початку карантину дуже швидко трансформували свою роботу з офлайн заходів в онлайн.  На регулярній основі проходять тематичні семінари, тренінги, networking зустрічі, бізнес-школи, надаються індивідуальні консультації по відновленню засобів до існування.

Адже після прийняття Кабінетом Міністрів України ряду постанов, спрямованих на боротьбу з коронавірусом, приватний бізнес в Маріуполі змушений був піти на карантин. Ситуація, в якій опинилися міські підприємці, не просто складна, її без перебільшення можна назвати критичною. Бізнесмени не знають де взяти кошти, щоб прогодувати себе і свої сім’ї, не кажучи вже про оплату роботи співробітників, оренди, комунальних послуг.

Тому для того, щоб допомогти нашим бенефіціарам – підприємцям, підприємцям-початківцям, самозайнятим  відновити своє фінансове становище, спеціалістами проєкту “Зміцнення соціальної згуртованості” в травні була проведена ціла низка заходів.

Під керівництвом PhD, бізнес-тренерки, коучині Тетяни Вейдер, учасники проаналізували карантинні нововведення: як в умовах карантину вести підприємницьку діяльність та які заходи потрібно вжити, щоб не збанкрутувати.

Протягом занять розібрали весь алгоритм створення та ведення підприємницької діяльності згідно з усіма нормами законодавства України, від реєстрації, вибору  системи оподаткування, ведення бухгалтерії до розрахунку ефективності бізнесу та грошових потоків.

Приділили увагу темі проєктного менеджменту та ознайомили учасників з особливостями розробки проєктних ідей та підготовки проєктних пропозицій для залучення фінансування від міжнародних фондів, донорів та інвесторів, що присутні в Україні. Учасники зрозуміли, які існують підводні камені у самопрезентації та як презентувати свій бізнес-проєкт інвестору чи донору так, щоб отримати фінансування.

Підвищений рівень невизначеності, різка зміна звичного способу життя, вихід із зони «комфорту» – все це являє собою благодатний грунт для стресу.  А стрес негативно позначається на самопочутті та продуктивності. Щоб забезпечити безперервність бізнесу і зберегти якість бізнес-процесів на докризовому рівні, необхідно нівелювати вплив стресу на людей. Тому особливу увагу приділили такій темі, як психологічні аспекти в бізнесі. Під час заходу учасники оволоділи практичними навичками подолання стресових ситуацій.

Карітас Маріуполь - Карантинні нововведення для бізнесу, тренінг Тетяни Вейдер

Здобуті знання та навички дозволять нашим учасникам підвищити свою конкурентоспроможність на ринку, започаткувати свій бізнес або ж трансформувати поточний бізнес з офлайна в онлайн.

В умовах наростаючої фінансово-економічної кризи, більшість людей опинилася в стані соціальної роз’єднаності, тому саме зараз, як ніколи є актуальним проєкт “Зміцнення соціальної згуртованості”.

==============

Детальна інформація:  +38 (096) 238 26 27, caritas.mlh@gmail.com
#Зміцнення_соціальної_згуртованості