Хочемо висловити щиру подяку студентам та викладачам ПДТУ, під керівництвом ректора Волошина В. С., за участь в благодійній акції «Добро роби – добре й буде!» Карітасу Маріуполя

Висловити щиру подяку студентам та викладачам ПДТУ,

Завдяки підтримці цієї благодійної ініціативи було проведено збір продуктів харчування, предметів особистої гігієни та канцелярії для наповнення Кризового фонду нашої організації.

 

Крім збору необхідного студенти проявили волонтерську ініціативу та організували ярмарок з продажу солодощів. Виручені кошти вони вирішили теж витратити на придбання базових продуктів харчування для клієнтів Карітасу Маріуполя.

Наразі наш кризовий менеджер вже починає видачу допомоги людям, що опинились в складній життєвій ситуації.

Окрему подяку хочемо висловити заступнику голови профспілкового комітету по роботі зі студентами ПДТУ – Светлана Ларионова, за допомогу в організації цієї соціально важливої акції.

Разом ми можемо змінити цей світ на краще!

Кризовий центр працює в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб і громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту» за фінансової підтримки DCV та BMZ.

 подяка студентам та викладачам ПДТУ, під керівництвом ректора Волошина В. С., за участь в благодійній акції «Добро роби – добре й буде!» Карітасу Маріуполя.

 викладачам ПДТУ, під керівництвом ректора Волошина В. С., за участь в благодійній акції «Добро роби – добре й буде!» Карітасу Маріуполя.