Хочемо привітати нову громаду м. Волноваха с початком роботи!

На сьогодні вони ще на стадії реєстрації, але вже мають бачення своєї майбутньої діяльності.

Всіх цих людей зібрало навколо себе слово «інклюзія». Наразі це дуже актуальна проблема, яка потребує дуже широкого та комплексного рішення, постійної підтримки дітей та батьків.

В цей час в країні почали реалізовувати програму створення інклюзивних центрів, в тому числі і на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Але для справді ефективної роботи таких центрів потрібна також допомога батьків.

Ми дуже раді, що в Волновасі зібралась така група ініціативних людей, які самі стикнулись з такою проблемою та хочуть приймати активну участь в створенні інклюзивного центру.

Буквально після декількох візитів нашого фасилітатора Простору Підтримки люди зрозуміли, що настав час включатись в роботу та реєструватись, бо тоді вони зможуть ефективно використовувати всі інструменти, які існують для полегшення інтеграції особливих діточок в соціум.

«Дивись серцем» – ця назва була обрана батьками для своєї майбутньої організації, на наш погляд це дуже гарне своєрідне гасло для роботи, яке мотивує дивитись на життя перш на все з позиції Людини.
Допомогти цьому активу згодилась директор новоствореного інклюзивного центру – Ирина Бельдей.

Дуже гарно, що представники відділу освіти розуміють важливість прямої співпраці з батьками, під час початку своєї спільної роботи. Ми віримо, що в них все вийде, а наша команда прикладе максимальних зусиль для цього.