Готуємо нових фахівців та обмінюємося досвідом опіки та піклування над людьми похилого віку

Для опіки та піклування над людьми похилого віку в смт. Новотроїцьке Волноваського району підготовлений новий фахівець із соціальної роботи Малахута Наталія (колишній працівник перейшла на нову роботу).  Наталія приступила до роботи 01 листопада.

polska Pomoc

Наталя переїхала в Новотроїцьке з Донецька в 2014 році. З працевлаштуванням було складно. На пропозицію працювати в програмі БФ Карітас Маріуполь відгукнулася з бажанням допомогти самотнім людям похилого віку. Побажаємо їй успіхів у цій роботі!

Зараз у смт. Новотроїцьке працюють 4 опікуна за проектом «Модель соціальних послуг та медичної допомоги в Донецькому регіоні України».

На регулярних зустрічах команди нашого проекту завжди йде жваве обговорення поточної обстановки, позаштатних ситуацій, яких виникає чимало. Працюємо з людьми особливої ​​категорії, яким дуже непросто жити в даний час.

регулярні зустрічі команди нашого проекту

Всі 50 наших активістів стали помічниками в поширенні регіональної газети БФ Карітас Маріуполь «Громада Схід».

50 наших активістів стали помічниками в поширенні uазети БФ Карітас Маріуполь Громада Схід

Обмін досвідом

31 жовтня координатор польського проекту «Модель соціального обслуговання та медичної допомоги в Донецьком регіоні України» Ірина Зарубіна і соціальний працівник словацького проекту «Покращення якості життя вразливих верств населення, які постраждали від військового конфлікту в Донецькій області» Ганна Стопа відвідали села Павлопіль та Кам’янка (Волноваський район) з метою обміну досвідом між соціальними проектами з опіки та піклування над людьми похилого віку.

В рамках нового проекту ще 144 людини похилого віку отримають допомогу і підтримку від БФ Карітас Маріуполь. У місцевих жителів є можливість працевлаштуватися – відкрито 24 вакансії соціальних працівників.