Добрі новини Вступної кампанії 2020 – фахівцям з Мар’їнки бути!

(без назви)

БО «ПБФ Карітас Маріуполь» за підтримки програми ООН із відновлення та розбудови миру в рамках проекту «Єфективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» активно працює з надання первинної правової допомоги у Мар’їнському районі.

Фахівчиня БО «ПБФ Карітас Маріуполь», Федорова Оксана, провела на початку липня цього року вебінар з випускниками двох Мар’їнських шкіл щодо особливостей Вступної компанії 2020, які зміни були внесені у зв’язку з пандемією COVID-19. Також, майбутным абітурієнтам, вчителям та їх батькам розповили про роботу Освітніх центрів «Донбас-Україна» при навчальних закладах, які існують пільги для абітурієнтів з лінії зіткнення або які мають статус внутрішньо переміщеної особи.

З батьками майбутніх студентів була проведена кропітка робота щодо умов вступу до кількох вузів, звернення до Освітнього центру обраного навчального закладу, алгоритму навчання на ступень бакалавра за денною формою навчання за бюджетні кошти.

І сьогодні ми вітаємо та бажаємо успіхів трьом новим студентам з м.Мар’їнки – майбутніх педіатра, ветеринара та міжнародного економіста! Легкого навчання та добрих друзів вам!