Душею ніколи не старіє, той хто з молоду серцем багатий

Карітас Маріуполь - SlovakAid

Діло було 20 років тому, коли Галина Іллівна та Сава Дмитрович познайомилися. Працювали вони недалеко один від одного. Дуже сподобалась ця молода, хазяйновита жінка талановитому інженеру. Її діточки були дуже раді, що мама щаслива, а Сава став для них рідним батьком. Так і живуть вони разом, душа в душу.

Стільки прожито років разом, а у погляді відчувається теплий вогник любові. Сава Дмитрович багато розповідав нам про свою роботу, про запал з яким він приїхав прцювати до Каранського Кам’яного Кар’єру ( це стара назва смт.Мирне).

На даний час дітки виросли, роз’їхались хто-куди, а життя продовжується. Не взираючи на те, що у Галини Іллівни болять ноги та високий тиск, настрій у жінки завжди гарний та доброзичливий. Старенькі живуть у п’ятиповерхівці. На вулицю практично не виходять, бо дуже тяжко їм дається припона під назвою «сходи».

Пенсії ледве-ледве вистачає на придбання ліків від тиску, болю у суглобах та різноманітних обезболюючих мазей. Галина все більше сидіть вдома. Здоров’я Сави Дмитровича теж залишає бажати кращого, але який він натхнений та як любить свою Галину.

Обидва стареньких знаходяться під опікою проекту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення, постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» та майже кожного дня до них приходить соціальний опікун, їх односельчанка Тетяна. Їм постійно необхідна її допомога. Вона для них спасіння. Ходить по воду, до магазину, до аптеки. Допомагає з прибиранням та пранням.

Минулого тижня стареньким привезли гігієнічні набори де було мило, пральний порошок, засоби для чищення, тощо. Старенькі були дуже раді, тому попросили Тетяну записати відео зі словами вдячності для «Карітас Маріуполь» та донорів проекту «Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці» – SlovakAid