Друзі! Іноді, щоби сталося диво, треба не просто на нього чекати з вірою, а й трошки докласти зусиль, щоб нічого не змогло перешкодити зимовим чудесам

ьогодні, з самого ранку, почесну місію помічників Святого Миколая довелось виконати нашому шановному директору та ще одному чудовому працівнику Карітас Маріуполь.

Вдвох вони вирушили в прекрасне місто Дніпро забирати подарунки для дітей з сімей, що знаходяться в кризових ситуаціях. На жаль, такі очікувані подарунки для діточок не змогли дістатися нашого міста, але Карітас Маріуполь, після багатьох тижнів підготовки до свята, не міг стояти осторонь та просто чекати) 

Одже наша команда на всі 100% виконала своє завдання і вже завтра Святий Миколай втілить мрії дітлахів, які ну дуууже добре себе поводили весь рік:)

Починаємо з селища Привільне!

Хочемо подякувати нашому директору о. Ростиславу Спринюку та колезі Антону Семенову за їх дуже важливу подорож в Дніпро.
Також ми хочемо висловити величену подяку всім небайдужим мешканцям Коломиі та Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії, завдяки зусиллям яких ці подарунки були зібрані для дітей