Доставка гігієнічних засобів для людей, які знаходяться під соціальною опікою в період епідемії Covid-19

Slovak Aid Карітас Маріуполь

Видача гігієнічних засобів проводиться в рамках проєкту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення , постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» за підтримки «Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці» – SlovakAid та партнерської організації «Людина в біді» Словакія.

Команда БО «Карітас Маріуполь» долучилася до збору гігієнічних пакетів. За допомоги співробітників було зібрано 258 наборів. Дуже дякуємо за допомогу!

Доставка гігієнічних засобів для людей, які знаходяться під соціальною опікою в період епідемії Covid-19

04.06.2020 року бенефіціари проекту отримали гігієнічні засоби першої необхідності. Через епідемію коронавірусної хвороби до складу пакетів було включено двійний набір дизенфікуючого засобу для оселі та господарського мила. Соціальні опікуни турботливо доставили пакети до кожного зі своїх опікуваних.

Ми всі вже 3 місяці живемо у режимі карантину, тому нам необхідно пам’ятати про міри запобігання поширенню хвороби – носити захисну маску у людних місцях, мити руки після кожного візиту на вулицю та при перших симптомах хвороби ізолювати себе та подзвонити сімейному лікарю.

Бережіть себе та своїх близьких!

З Повагою

Команда проєкту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення , постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України» за підтримки «Словацької агенції з розвитку міжнародної співпраці» – SlovakAid