Перший місяць впровадження соціальної послуги «Домашня опіка» за підтримки Словацької агенції з міжнародної співпраці для розвитку Slovak Aid

Перший місяць впровадження соціальної послуги «Домашня опіка» за підтримки Словацької агенції з міжнародної співпраці для розвитку Slovak Aid

Продовжується робота фахівців з соціальної допомоги (опікунів) проекту «Поліпшення якості життя вразливих груп населення, постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України».

Slovak Aid Карітас Маріуполь

Завдяки впровадженню проекта в буферній зоні Донецької області частково обслуговується чотири населених пункти: Павлопіль, Мирне, Кам’янка та Андріївка.

24 опікуни піклуються про 144 потребуючих людини. Серед яких: люди з інвалідністю, люди похилого віку та самотні пенсіонери. Як показує практика, піклування та допомога по господарству є невід’ємними  складовими покращення життя стареньких. Наші соціальні піклувальники не надають медичної допомоги, але увага та доброзичливість своєрідно лікує серця самотніх людей. Вони більше не відчувають себе покинутими, вони точно знають, що кожен день до них завітає добра людина, яка зігріє своїм теплом та допоможе по хатнім справам.

В свою чергу соціальний працівник проекту також навідує стареньких та веде постійну роботу з опікунами для покращення умов їх роботи. Дуже важлива частина у роботі з людьми – це бути з ними нарівні та спілкуватись, підтримувати зв’язок, допомагати не тільки чимось матеріальним, а й бути частиною їх життя.

Перший місяць впровадження піклування підходить до завершення, а перед нами ще дев’ять! Весь цей час наша команда працює над зміною підходу до соціальної послуги «Домашня опіка». Про подальші  нововведення ми розповімо Вам наступного разу.

#SAMRS #PINSK #SLOVAKAID