Добіг кінця черговий етап проекту «Психосоціальний супровід (ПСС) дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» та «Стійкість та розвиток» за підтримки Карітасу Австрії та Карітасу України

Проект виконав свою місію – діти мають кваліфікованих наставників, які надають їм допомогу у скрутних життєвих обставинах, а головне – поступово навчають самостійно долати перешкоди.

Надбанням цього проекту стали фахівці локацій в буферній зоні: Андріївка, Мирне, Бахчевик, Новотроїцьке та Ольгинка. Вони пройшли навчання за корекційно-розвитковою програмою «Безпечний простір», від Національного університету «Києво-Могілянська Академія». Сумлінне навчання супроводжувалось послідовними циклами супервізій, де фахівцям надавалась підтримка, вирішувались складні питання, відбувався обмін досвідом та визначався напрямок майбутньої діяльності.

Відтепер обізнані спеціалісти несуть гасло своїх знань та вмінь дітям буферної зони, які живуть у стані постійної напруги та стресу.

Результатом проекту став створений фахівцями безпечний простір для підтримки, гри, спілкування та розвитку дітей сірої зони. Допомога донорів сприяла поліпшенню матеріальної бази дитячих кімнат у локаціях.