День Воскресіння Христа цьогоріч ми святкуватимемо 8 квітня

Карітас Маріуполь звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти найбільш потребуючим і долучитися до благодійної акції «Великодня пожертва».

Залишилось вже не так багато часу, щоб дійсно підготуватися до цього найбільшого християнського свята. Йому передує Великий піст, який є одним з найдавніших і найбільш духовних практик християнської релігії. Ціль посту- духовне очищення і боротьба з нашими шкідливими звичками, практикування християнських чеснот і добрих справ.

Згідно з постулатами християнської етики людина має бути милосердною передусім заради блага й спасіння власної душі і душі ближнього. Найважливіша ознака милосердя — повна безкорисливість, вчинок не задля своєї слави, а насамперед із співчуття до ближнього.

Карітас Маріуполь звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти найбільш потребуючим і долучитися до благодійної акції «Великодня пожертва». Скриньки з нашим логотипом для пожертв Ви можете знайти в офісі маріупольської організації за адресою провулок Банний 4 (Лівобережний район), в аптеках наших партнерів – Азовфарм та Екофарм, або під час святкового заходу на Театральній площі міста 9 квітня, з 14.00 до 16.00.

Якщо Ви не маєте можливості приїхати до нас або здійснити візит до цих аптек, то можна зробити пожертву та переказати кошти для наших підопічних онлайн (на нашому офіційному сайті (mcaritas.org) на головній сторінці натисніть кнопку “Допомогти зараз”)