ДЕ ЖИВЕ ПЛЯМИСТА САЛАМАНДРА?

Через 21 день хлопці та дівчата з Мар’їнки та Красногорівки…

Що таке олуфко і хто такий кугут? З якого дерева виходять найкращі трембіти? І чому червень це – «гнилень»? А який банош на смак?

Через 21 день хлопці та дівчата з Мар’їнки та Красногорівки все це та багато іншого будуть розповідати друзям та родинам!

20 дітей з Мар’їнки та Красногорівки сьогодні вирушили до дитячого санаторію «Верховина», що на Франківщині. Завдяки новому проекту від «Карітас Австрії», діти, які вже два роки окрім війни нічого не бачать, пізнають дивовижний Гуцульський край! У селищі Верховина, «Гуцульській столиці», куди поїхали малі, знаходиться музей Гуцульщини, де маленьким східнякам розкажуть, хто такі гуцули, яка їхня культура та історія. А в музеї музичних інструментів господар зіграє щось особливе. Можливо навіть, малі побачать таємниче озеро, якого немає на картах і у якому живе Карпатський тритон та Плямиста саламандра, і дізнаються, чому воно називається Кривим.

Чому «Карітас-Маріуполь» разом з «Карітас Австрії» реалізовує такий ніби «розважальний» проект? Тому що це – не просто відпочинок. Психологи та соціальні працівники «Карітас-Маріуполь» супроводжуватимуть групу упродовж всього відпочинку, та докладатимуть усіх зусиль, аби діти відволіклися від війни, відновили фізичне та психо-емоційне здоров’я.

P.S. І це – тільки перша черга дітей… Попереду ще ціле літо 😉