Розширення соціальної послуги «Домашня опіка», відновлення безкоштовного харчування нужденних та активна робота з дітьми з особливими потребами

Карітас Маріуполь за тиждень

Творча майстерня Карітас Маріуполь – емоційне розвантаження дітей з особливими потребами

Робота з психологом та соціальним педагогом у творчій майстерні була насичена проявами осені, погодних особливостей даної пори року.  Діти відтворюють оточуючий світ у вигляді малюнків та аплікацій.

Творча діяльність допомагає учасникам “зібрати” свої можливості та сконцентруватись. По завершенні творчої частини, заняття з кінетичним піском сприяють емоційному розвантаженню дитини, знімається також і фізичне напруження.

Діти розвивають образне мислення (власна інтерпретація побутових та природніх об`єктів), естетика у творчості – це шлях до внутрішньої гармонізації автора. Поняття естетичної краси з зовнішнього світу переноситься на дитину і сприяє її закріпленню на поведінковій сфері.

Захват, який демонструють родичі з приводу дитячих робіт, допомагає учню формувати про себе образ успішної людини, що буде надзвичайно корисно у наступних вікових етапах, коли ця дитина проходитиме інтеграцію у суспільство, обираючи свій життєвий шлях.

Активно діє проект «Модель соціальних послуг та медичної допомоги в Донецькому регіоні України»

polska Pomoc

13 прифронтових сіл: 50 фахівців з соціальної опіки (опікуни) обслуговують 150 чоловік — одержувачів соціальних послуг (підопічних). За період серпень-жовтень опікунами здійснено 3234 відвідувань підопічних, виконано 19 404 соціальні послуги.

Наші чергові візити до бенефіціарів в Чермалик, Павлопіль, Орловське. Знімаємо кардіограми, заміряємо рівень глюкози крові, даємо консультації, працюємо зі звітами опікунів.

Детальніше

Розширення соціальної послуги  «Домашня опіка»

На даний час при підтримці «Словацької агенції з міжнародної співпраці для розвитку» та організації «Людина у біді», Словацька республіка, «Карітас Маріуполь» розвиває соціальну послугу: «Домашня опіка» в рамках проекту: «Поліпшення якості життя вразливих груп населення , постраждалих від збройного конфлікту в Донецькому регіоні України».

Словацька агенція з міжнародної співпраці для розвитку

Проект охоплює 4 населених пункти: Павлопіль, Кам’янка, Андріївка та Мирне, де працюють 24 соціальних працівника та проживає 144 потребуючих, для яких працює проект.

Наші працівники-опікуни зараз вже завершили теоретичне навчання та з 01.11.19 приступили до практичної частини роботи, яка буде продовжуватись 10 місяців.

Дівчата та хлопці — натхнення Вам!

Відновила роботу благодійна їдальня Карітас Маріуполь

Благодійна їдальня для потребуючих людей

Послуги домашньої опіки та безкоштовне харчування —  одні з найрозповсюдженіших напрямків роботи Карітасу у всьому світі. Наразі, завдяки зусиллям наших фахівців, які постійно намагаються знайти додатковий ресурс для цього проекту — ми знову маємо змогу регулярно допомагати п’яти потребуючим бенефіціарам.

Детальніше

Тренінг по розвитку життєстійкості та стресостійкості у дітей

Caritas Austria

02.11.2019 року в локації Мирне відбувся тренінг «Підготовка педагогів до розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей» при співпраці з Києво-Могилянською Академією та за підтримкою Карітас Австрії та Карітас України.

Основна мета тренінгу – дати вчителям розуміння психологічних механізмів стресу, навчити їх розпізнавати деструктивні ознаки стресу у дітей та своєчасно надавати психологічну підтримку та допомогу.

Отримані знання, інструменти взаємодії і спілкування допоможуть педагогам створити безпечну та конструктивну атмосферу під час шкільного навчання, що буде позитивно впливати на спроможність дітей засвоювати шкільну програму.