ЧИТАЙТЕ ДІТЯМ НЕ НОТАЦІЇ, А КНИЖКИ

Навіть 20 хвилин читання дітям в день допоможе вам зберегти з ними теплі стосунки назавжди. Ви знали? 

Ми хочемо, щоб теплі стосунки у дітей збереглися також з книгою, з українською мовою, та між собою – між людьми, що наслідують нашу країну та світ.

Саме тому Карітас-Маріуполь підтримав проект «Маріуполь читає дітям». У дитячому колі та в оточенні добрих дорослих діти слухають цікаві та веселі історії, що не тільки розважають, а й надають гарні приклади для наслідування.

Вчора свою книжку «Руді історії» читала дітям маріупольська художниця та письменниця Настя Пономарьова. Послухати історії прийшли й дітки, яким довелося поїхати з власних міст через війну. Та організатори «читань» влаштували дещо більше, ніж просто історії від автора! Було морозиво, човники з таємничками, пляж, маленький фестиваль кольорів Холі та сувеніри на пам’ять!

Людям, що приїхали з тимчасово непідконтрольної території, необхідно інтегруватися до місцевого соціуму. І читання допомагають таким дітям та їх батькам відчути нове місто своїм домом. Будь які позитивні заходи з теплими небайдужими людьми сприяють відчуттю рідного дому.