БФ «Карітас Маріуполь» та Державна служба України з питань праці готуються до підписання меморандуму про співробітництво

Карітас Маріуполь та Державна служба України з питань праці готуються до підписання меморандуму про співробітництво

БФ «Карітас Маріуполь» продовжує співпрацю з управлінням Державної служби України з питань праці, яка триває з 2017 року. Днями відбулася зустріч керівника проєкту «Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади», що реалізується БФ «Карітас Маріуполь» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олександром Магдаліцем та головою відділу контролю південного напрямку управління з питань праці  Головного управління Держпраці у Донецькій області Валентиною Гуменюк.

Олександр Магдаліц
Олександр Магдаліц

«Принципова позиція полягає в тому, що наші юристи будуть працювати спільно з управлінням, фахівці Держкомпраці будуть проводити семінари для наших юрисконсультів та проводити спільні консультації для підприємців Донецької та Луганської областей. Водночас надаватимуться роз’яснення стосовно трудових відносин, вирішення трудових спорів, охорони праці, заробітної плати тощо. Дуже важливо, щоб наші юристи через взаємодію з таким департаментом могли надавати фахову допомогу населенню. Це можуть бути, наприклад, питання, пов’язані з підготовкою документів для судів, або складання звітів і різного роду документів від підприємців задля запобігання штрафів. Для Держкомпраці таке співробітництво, думаю, теж буде в нагоді, бо завдяки нам фахівці управління будуть мати змогу донести інформацію до населення, провести семінар або зустріч з громадою щодо змін у законодавстві, діючих правил та обов’язків, роз’яснити, що офіційне працевлаштування – запорука економічного розвитку держави. Наявність двосторонньої домовленості про співпрацю між нашими організаціями піде на користь усім, і громадам зокрема. Зараз ми готуємося до підписання меморандуму», – резюмував Олександр Магдаліц.


*** Ця стаття підготована у межах проєкту «Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади», що реалізується БФ «Карітас Маріуполь» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.