БФ КАРІТАС МАРІУПОЛЬ РАДУЄ ДІТЕЙ ЗАВЖДИ!!!

БФ Карітас Маріуполь радує дітей завжди!!!

Але ці вихідні були особливо насиченими. В суботу 11 лютого ми збиралися для створення валентинок. Процес був дуже захоплюючий і всі хлопчики та дівчата пішли з чудовими подарунками, зробленими власними руками. Але не тільки діти, а так само їх батьки, займалися творчістю. Наш дитячо-батьківський клуб відкрито! Перше засідання пройшло відмінно.

В неділю, 12 лютого, ми були на чергових читаннях! А знаєте, що читали? Дуже цікаву і таку чудову книжечку – “Велику книгу почуттів”!

У «Великій книзі почуттів» ви знайдете, зокрема, історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття провини, а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих. Читала чарівна і весела Аліна Стайловська.

Вже став традиційним наш «РОБОклуб». Два вихідних поспіль, діти різного віку, робили і програмували роботів, а після була гонка… і, звичайно, перемогла Дружба!

Всі ці заходи були проведені завдяки участі активної частини населення нашого гостинного міста Маріуполь, переселенцям, не байдужим людям, а також наполегливої праці робітників та керівництва Карітасу (о. Ростислав Спринюк та Євген Чако), та вільного простіру «Халабуда». Дякуємо!