БФ «Карітас Маріуполь» підписали Меморандум про співпрацю з поліцією Донеччини

 

т.в.о. начальника ГУНП у Донецькій області Сергій Беседа та керівник проєкту Олександр Магдаліц
Т.в.о. начальника ГУНП у Донецькій області Сергій Беседа та керівник проєкту Олександр Магдаліц

Між БФ «Карітас Маріуполь» та Головним управлінням Національної поліції в Донецької області укладено Меморандум про співпрацю. Угоду про співробітництво підписали т.в.о. начальника ГУНП у Донецькій області Сергій Беседа та керівник проєкту «Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади», що реалізуєтья БФ «Карітас Маріуполь» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Олександр Магдаліц. Відтепер завдяки спільним діям фахівців проєкту та працівників служби превенції ГУНП жодна людина не залишиться сам на сам з проблемами.

Керівник проєкту Олександр Магдаліц та начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Донецькій області Владислав Юров

«Безумовно, перші, до кого звертаються люди у будь-яких скрутних ситуаціях, це поліція. Але не всі питання та звернення стосуються охорони правопорядку, особистого захисту та попередження правопорушень. Багато звернень від громадян лежить у площині адміністративного, господарського, цивільного та інших галузей права. Як свідчать статистичні дані, 70% із них не відносяться до сфери впливу органів правопорядку. Вони потребують зовсім іншої допомоги – адвокатів та юрисконсультів. І ми готові до співпраці, бо  безоплатні юридичні послуги населенню – це наша принципова позиція. Я дуже вдячний керівництву ГУНП та особисто службі превенції ГУНП у Донецької області за розуміння і спільне рішення працювати разом. Це дуже важливе рішення», – прокоментував подію Олександр Магдаліц.

Підписання меморандуму відбулося під час засідання Експертної ради з питань захисту прав людини та розбудови безпечної громади.


*** Ця стаття підготована у межах проєкту «Впровадження нових моделей надання безоплатної правової допомоги через місцеві органи влади», що реалізується БФ «Карітас Маріуполь» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.