Безоплатна правова допомога – підсумки минулого року

Карітас Маріуполь з адміністрацією мешканцям Волноваського району в рамкам проєкту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту та соціальної єдності на сході України» було надано правову допомогу 716 людям

Розпочався 2021 рік. За минулий рік разом з адміністрацією мешканцям Волноваського району в рамкам проекту «Ефективне врядування і залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту та соціальної єдності на сході України» було надано правову допомогу 716 людям

Проведені семінари для вчителів загальноосвітніх шкіл району, для безробітних ВПО, інвалідів та ФОП. Організовано та проведено у співпраці з Данською Радою у справах біженців численні заходи з фахівцями ВЦА та сільрад, благодійних організацій, щодо актуальних питань для громад.

Прийнято до роботи та підготовлено 23 позовні заяви до суду, триває робота на «гарячій лінії» з надання правової допомоги.

Впевнені що у цьому році разом з Волноваським районом зможемо втілити нові звершення для територіальної громади


***Ця публікація була підготовлена проектом «Ефективне врядування и залучення громадян задля досягнення правосуддя, безпеки, захисту довкілля та соціальної єдності у східній Україні» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми, ЄС та урядів Данії, Швейцарії та Швеції.