30 дітей з прифронтових селищ Мирне та Андріївка вирушили на відпочинок до морського курорту Кирилівка

У рамках проекту «Психологічна підтримка дітей у буферній зоні контрольованої території на сході України» за підтримки «Карітас Австрія»

18 липня 2017 року спеціалісти «Карітас Маріуполь» доставили 30 дітей 11-14 років до дитячого табору «Лазурна веселка». Відбір школярів, які найбільше потребують психологічної розгрузки та налагодження контакту з однолітками, тривав кілька місяців. За участю психолога та соціальних педагогів для відпочинку в таборі були відібрані діти з тривожними розладами, проблемами адаптації та наслідками стресу.

Для них передбачена низка розважальних заходів, серед яких відвідування дельфінарію, акваріуму, 3D-кінотеатру та кінного театру. Усюди дітей супроводжуватимуть два соціальних педагога «Карітас – Маріуполь». Також спеціалісти проводитимуть психокорекційну роботу з дітьми у форматі групових занять.

Окрім запланованих заходів, підлітки матимуть змогу просто на території табору відвідати безкоштовне дитяче кафе та міні-зоопарк. Цей поні з міні-зоопарку (на світлині) охоче дозволяє бажаючим прокотитися на собі.

Завдяки «Карітас» попереду в дітей цілих 16 днів веселощів, розваг і відпочинку на березі Азовського моря.

30 дітей з прифронтових селищ Мирне та Андріївка вирушили на відпочинок до морського курорту Кирилівка