Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

В рамках проекту "Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні, 2018-2019» мешканці селища Свободне мають можливість отримати тверде паливо для обігріву домогосподарств

on .

Дякуємо Caritas Germany за можливість і далі підтримувати людей, які потребують термінової допомоги.

В рамках проекту "Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні,2018-2019», що впроваджується Карітас Маріуполь вже більше трьох років, мешканці селища Свободне, що знаходяться в скрутних умовах, мають можливість отримати тверде паливо для обігріву домогосподарств.

Останні роки місцевим даються не легко – єдине підприємство, яке забезпечувало селище роботою, це Хіміко-Металургійна фабрика в с. Донське - повністю закрита вже 5 років. За роки війни залишились тільки ті потужності, які забезпечують людям гарячу воду в багатоповерхових будинках, але більша частина села - приватні будинки, які необхідно опалювати самостійно.

Карітас Маріуполь не міг стояти осторонь від проблем людей - перші бенефіціари вже отримали по 1.5 тони паливних брикетів. Попереду ще 255 домогосподарств, які в рамках нашого проекту отримають паливо. Це мешканці селищ Свободне, Донське та Дмитрівка. Дякуємо Caritas Germany за можливість і далі підтримувати людей, які потребують термінової допомоги.