Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Зима стає справжнім випробуванням для жителів селищ, особливо коли холодні циклони приносять хуртовини і всі вулиці засипає снігом.

on .

Паливні брикети, які отримують люди в рамках Акція "Папа для України" дають можливість пережити в теплі сьогоднішні дні.

 В сірій зоні все йде куди гірше, особливо коли сніг стає перепоною в шляху до найближчого міста. Літні люди заздалегідь намагаються запастися продуктами харчування, тому що з першим снігом навряд чи хтось з них може вийти з дому.

 Завдяки Папі Римському Франциску, Карітас Маріуполь може надавати допомогу самим нужденним мешканцям селищ буферної зони. Паливні брикети, які отримують люди в рамках Акція "Папа для України" дають можливість пережити в теплі сьогоднішні дні. З початку зими наші соціальні працівники провели моніторинг та розпочали видачу необхідної кількості паливних брикетів всім нужденним мешканцям Андріївки, Бахчовика, Кам’янки та Мирного.

 Зима вже майже позаду, але Карітас Маріуполь продовжує видачу паливних брикетів, адже топити будівлі людям буде необхідно ще декілька місяців.