Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Минулої п’ятниці з першим снігом до Кам’янки приїхали й перші фури з гуманітарною допомогою від Папи Римського Франциска – паливними брикетами.

on .

На тому тижні допомога вже приїхала до Кам’янки

 Минулої п’ятниці з першим снігом до Кам’янки приїхали й перші фури з гуманітарною допомогою від Папи Римського Франциска – паливними брикетами. Підготовча робота за проектом тривала майже місяць – ми шукали якісне паливо, чесного постачальника та визначали тих, кому підтримка вкрай необхідна. І ось, нарешті, люди отримують очікувану допомогу.

 З самого ранку команда Карітасу Маріуполь почала видачу брикетів мешканцям Кам'янки. Селяни дякують – кажуть, що допомога приїхала неймовірно вчасно, бо з настанням морозів майже закінчилося те паливо, що люди змогли придбати власними силами. 4 тони паливних брикетів на кожне домогосподарство передбачено в рамках проекту, що фінансово вже другий рік поспіль підтримується ініціативою Акція "Папа для України". Минулого тижня допомога вже приїхала до Кам’янки, а вже цього тижня жителі ще п’яти селищ буферної зони отримають тепло та турботу від Папи Франциска та Карітасу України.