Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Кам'янка. Останні дні року. Ми їдемо з моніторинговим візитом від проекту, що його спонсорує ініціатива «Папа для України»

on .

Працюємо з вірою в те, що паливо від Папи Римського Франциска допоможе пережити зиму багатьом родинам сходу України.

 Навкруги наша невесела донецька зима: порожні поля, голі напівпрозорі лісосмуги, подекуди з великими вирубаними галявинами. Зустрічаємось з активістами села: «Дивно у вас очищують насадження від старих дерев – нерівномірно, шматами». Виявилося, що то не планова вирубка, а «піратська». Мало кому з тих, хто залишився в Кам’янці, вдалося знайти роботу. А більшість селян взагалі пенсіонери. Часто грошей вистачає тільки на їжу, і люди змушені йти до лісосмуги за дровами, аби обігрітися. А декому сил не вистачає шукати собі дрова, і літні люди виживають завдяки гуманітарній допомозі. 

Ми вже зібрали майже 50 анкет у Кам’янці аби визначити найбільш нужденні родини, які отримають в рамках проекту 4 тони паливних брикетів. І ще п’ять селищ на лінії розмежування, окрім Кам’янки, чекають на наші мобільні команди. Працюємо з вірою в те, що паливо від Папи Римського Франциска допоможе пережити зиму багатьом родинам сходу України.