Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Зустрічайте новий дайджест новин від Caritas Ukraine

on .

Останні новини від Карітас України

Як має виглядати людяний догляд за літніми. Приклад буферної зони

З початком 2017 року за фінансової підтримки "Карітасу Австрії" та Австрійської Агенції з розвитку стартував великий проект: 156 самотніх літніх людей, близько 200 хронічно хворих та людей з інвалідністю, 58 працівників, 5 селищ на лінії зіткнення задіяно в проекті, який координує "Карітас України". Загалом на Донеччині та Луганщині понад 200 місцевих мешканців в селах буферної залучені до роботи по догляду та близько 1200 осіб отримують медичну допомогу та паліативний догляд.

Читати далі - Українська правда. Життя

Арт-терапія, як допомога в лікуванні. «Карітас» вже вдруге проводить «Art Hospital» у Хмельницьких лікарнях 

Так студенти-психологи гуманітарно-педагогічної академії розпочинають своє практичне заняття у стінах дитячої лікарні. Разом із дітьми малюють коктейльними трубочками осінній пейзаж. Такі заняття називаються арт-терапією й вони дуже допомагають видужанню, переконують психологи.

Читати далі - Ексклюзив

У Франківську провели акцію до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 

В Івано-Франківську на Вічевому майдані провели інформаційно-просвітницьку акцію “Кожен постраждалий має право на допомогу”. Захід відбувається в рамках відзначення Європейського дня протидії торгівлі людьми. Він має превентивний характер та покликаний дати мешканцям міста більше усвідомлення про проблему торгівлі людьми, її масштаби в Україні та світі.

Читати далі - МІСТО
Також читати - Версії
Також читати - Сайт міста Івано-Франківськ

Одесити вийшли на всесвітню акцію проти рабства

Кожні 30 секунд в рабство потрапляє ще одна людина. 16 жовтня напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в Одесі провели мовчазну ходу — крок за кроком привертаючи увагу до проблеми, яка стосується всього світу. Акцію провели співробітники благодійного фонду «Карітас», студенти та волонтери.

Читати далі - Глас
Також читати - 7 канал
Також читати - Радіо Свобода
Також читати - Репортер
Також читати - Odessa.pub

«Карітас Краматорськ» допомагає підприємцям

Історія Ткаченко Євгенія це історія чоловіка який чітко знав чого хоче досягти, але як саме зрозумів згодом. Євген вимушений переселенець з міста Макіївка, Донецької області. Спочатку він виїхав до міста Ужгород, там прожив більше двох років, проте мав намір все ж повернутись на Донбас. Тому переїхав до міста Краматорськ, де ще раз почав все спочатку. Він пішов працювати на завод, але це йому відверто було не до вподоби. Бо були мрії про власну справу та незалежність.

Читати далі - Новини Краматорська

В Мариуполе переселенцы из Донецка шьют обувь и делают мебель

Виготовлення меблів, обслуговування автомобілів, обробка каменю та пошив взуття. Усім цим вирішили заробляти на життя у Маріуполі переселенці з Донецька Дмитро Люлєвич та Олександр Ольховський. Як чоловіки відновлювали свій бізнес у приморському місті.

Читати далі - ДОТБ

Франківський «Карітас» провів благодійний ярмарок  

14 жовтня Карітас Івано-Франківська провів благодійний ярмарок "Майбутнє доброї справи  в твоїх руках". Вишиті бісером картини, подарункові скриньки, новорічні іграшки з фетру, ключниці, декоративні віночки – усі вироби виготовлені руками молоді з інвалідністю. Франківчани радо долучалися до благодійності – діти обирали собі іграшки та картини, господині – потрібні для дому речі, багато хто купував сувеніри на подарунки.

Читати далі - Бартка

Подарунок від «Карітас» - відкриття спортивного майданчику  

Спортивний майданчик презентувала малечі Благодійна організація «Карітас» у Кам´янському. На урочисте відкриття розважального  комплексу завітали представники місцевої влади, керівництво БФ «Карітас», вчителі, батьки та діти. У Кам´янському, благодійна організація працює з 2015 року.

Читати далі - ТРК МІС
Також читати - Сайт міста Кам'янське
Також читати - События
Також читати - Кам'янське. Інформаційний портал

Експерти розповіли, як зробити домашню опіку для самотніх та літніх людей більш ефективною  

«Домашня опіка» - це медична та соціальна допомога вдома для самотніх людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями, паліативних хворих, людей з ВІЛ/СНІД. Всеукраїнська соціальна програма «Домашня опіка» направлена на допомогу самотнім людям, які не можуть самостійно про себе піклуватись. Усі підопічні програми отримають гарантії якісної медичної та соціальної допомоги. 

Читати далі - Главком

“Карітас” привітав своїх підопічних із міжнародним Днем людей похилого віку  

У Міжнародний день людей похилого віку згадали про найбільш потребуючих літніх жителів нашого краю. Зокрема Благодійний фонд «Карітас» організував святковий обід для стареньких, а також потішив їх подарунками. Загалом на Тернопільщині – 125 тисяч жителів, старших сімдесяти років, близько двадцяти тисяч з них – одинокі й потребують опіки з боку держави.

Читати далі - За Збручем
Також читати - TV4

Коли надіються лише на Бога, – франківський “Карітас” опікується невиліковно хворими  

Щорічно у другу суботу жовтня відзначають Всесвітній День хоспісної та паліативної допомоги. Івано-франківський “Карітас” вже шість років опікується паліативно хворими міста та Тисменицького району. Наразі налічується 132 підопічних. Але ця цифра дуже хитка – хтось виборює своє життя з лап смерті, когось втрачаємо, хтось сам здається.

Читати далі - Галка