Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Створення робочих місць. Гранти для роботодавців

on .

«Карітас України» відкриває нову програму «Створення робочих місць. Гранти для роботодавців». Програма охоплює м. Маріуполь, Волноваський, Мар'їнський, Ясинуватський, Мангушський, Нікольський райони (підконтрольна Україні територія)

 Термін прийому заявок – з 01 жовтня по 31 грудня 2017 року.

 Сума гранту на створення одного робочого місця становить 30 000 гривень. Заявку може бути подано на створення кількох робочих місць, але не більше 5-ти.

 Наданий грант може бути спрямований на створення робочого місця, а саме:

- придбання обладнання, програмного забезпечення;
- оплата послуг (у т. ч. реклама, ремонт);
- оренда приміщення;
- оплата податкових зобов’язань, що виникають упродовж реалізації проекту.

 Грант не може бути спрямовано на оплату заробітної плати та податків працівнику.

 До участі запрошуються комерційні підприємства будь-якої організаційно-правової форми (окрім державних, комунальних і неприбуткових організацій), а також фізичні особи – підприємці, що готові створити робочі місця для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) або місцевих мешканців, визначених категорій. Підприємства Підприємства або фізичні особи-підприємства мають бути зареєстровані не менш 12 місяців на час подання заявки Для участі у проекті необхідно вже мати кандидатів серед ВПО на створюване робоче місце або знайти їх протягом 1 місяця після отримання позитивного рішення. За необхідності БФ «Карітас України» сприятиме в пошуку кандидатів серед ВПО.

 Механізм відбору до проекту

У разі відбору Вашої заявки Вас буде запрошено для проходження наступного етапу – інтерв’ю. Після інтерв’ю обов’язковим є відвідання місця ведення бізнесу співробітниками проекту для прийняття остаточного рішення стосовно Вашої заявки.

 УВАГА! Роботодавці, які отримували раніше будь-які гранти від БФ «Карітас України» або інших організацій, не можуть брати участь у проекті!

 Можливі види робочих місць: постійні, строком не менше 12 місяців.

 Умови працевлаштування:

- упродовж 2-х місяців від моменту підписання договору про спільну благодійну діяльність прийняти на роботу ВПО;
- усі ВПО, яких буде прийнято на роботу в рамках гранту, мають бути офіційно працевлаштовані;
- створене робоче місце має бути збережене для ВПО на строк не менше ніж 12 місяців (трудову угоду не може бути розірвано за ініціативи роботодавця. У разі звільнення ВПО за власним бажанням на створену вакансію впродовж 10 днів має бути зараховано іншого працівника з числа ВПО).

 Працевлаштування можливе з використанням державної програми з компенсації роботодавцям оплати праці ВПО: ПОСТАНОВА від 8 вересня 2015 р. № 696 «Про затвердження Порядку здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб».

 Вид діяльності підприємства не повинен суперечити законодавству України, а також не може бути пов’язаним із реалізацією алкоголю, тютюнових виробів, зброї у будь-якому вигляді, включаючи іграшкову. Розмір гранту має відповідати ринковим цінам і реальним потребам підприємства. У випадку надання недостовірної інформації заявку не розглядатимуть, її буде відхилено.

 Звітність

У разі отримання гранту Вам необхідно буде надати чеки або накладні, що підтверджують цільове використання гранту на створення робочого місця.
Після отримання гранту «Карітас України» проводить моніторинг підприємства-грантоотримувача та працевлаштованої ВПО в телефонному режимі і відвідує місце ведення бізнесу.

 Контактна інформація

 Адреса офісу:

• Благодійна організація "Карітас Маріуполь", м. Маріуполь, вул. Лепорского 13, тел. 067-622-38-00, 095-286-38-00
• Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Нагадуємо, що для участі в конкурсі, Вам також потрібно завантажити, заповнити та відсканувати Заявку на участь у проекті. Файл у форматі PDF завантажується наприкінці цієї форми.

 Заявку можна завантажити за посиланням: https://goo.gl/UatnCr

 У разі виникнення питань щодо дискримінації, вимагання винагороди за отримання гранту, непрофесійної поведінки співробітників проекту та інше Ви можете повідомити про це через форму зворотнього зв’язку.

Відділ зворотнього зв’язку обов’язково розгляне Ваше звернення і проінформує Вас про результати.

 Посилання на форму зворотнього зв’язку (в тому числі для скарг)

https://goo.gl/forms/l04jTXTOtXmlxwjH2