Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Ось і закінчилась дитяча оздоровча програма в денному інтеграційному таборі Карітас Маріуполь.

on .

Цього літа ми організували три зміни табору.

Спеціалісти проекту Простір підтримки включили до дитячої програми наступні напрямки роботи: профорієнтаційні екскурсії на ряд підприємств міста, всього ми відвідали шість підприємств; оздоровчий курс, на якому був психологічний тренінг та заняття по формуванню відповідального відношення дітей до свого здоров’я, і кулінарні майстер-класи по виготовленню корисних десертів; творчий напрямок - діти навчились робити поробки в техніці скраббукінг, виготовляти мило ручної роботи і вивчили нову техніку малювання.

А ще, була пісочна анімація, майстер-клас «Нова зачіска» для дівчаток, спортивні вправи, ігри. 

Сподіваємось, що відвідини до Карітас Маріуполь були корисними для діточок і їм буде про що розповісти друзям та написати в традиційному творі: «Як я провів літо». Але ми не прощаємось, бо вже з вересня дітей чекають нові заняття та пригоди.

В дитячій кімнаті знову розпочинаються розвиваючі заняття для дошкільнят з підготовки до школи, а для школярів в нас новинка – курс з пластилінової анімації. Не забули ми і про батьків, для них зараз створюємо окремі сторінки в фб і інстаграмі, на яких плануємо розміщувати багато корисностей, пов’язаних з вихованням дітей.

Карітас Маріуполь розуміє, чим більше різноманітних ресурсів вкладати в дітей сьогодні, тим більш успішним, розумнішим та здоровішим буде наше суспільство завтра.

Денний інтеграційний табір для дітей працював в рамках проекту Простір підтримки та за підтримки посольства Франції в Україні.