Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Друзі, у нас гарна новина! Вже зовсім скоро, на базі Простору Підтримки Карітас Маріуполь, наша Дитяча кімната трошки зміниться, та в ній буде можливо проводити справжні інтерактивні заходи для діточок.

on .

Завдяки посольству Франції в Україні та особисто надзвичайному та повноважному послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон, скоро буде створено «Дитячій інтеграційний простір».

Це назва проекту, в реалізацію якого повірили наші друзі з Франції, і ми дуже раді, що таким чином нам надали можливість придбати надзвичайно важливе для навчання дітей обладнання.

Сьогодні вранці відбулось урочисте підписання грантової угоди. Ми презентували діяльність роботи нашої дитячої кімнати в цьому році. Пані Ізабель Дюмон зазначила, що наразі дуже важливо втілювати у життя саме такі проекти, бо вкладаючи в дітей, ми вкладаємо в майбутнє України. 
Наш фахівець з роботи з дітьми пані Светлана Осипова (Svetlana Osipova) зможе перетворити літній дитячій табір та майбутні курси підготовки до школи на справжню казку!

В сьогоденні вже неможливо уявити будь-яке навчання без мультимедійних «цікавинок».

Працюючи з інтерактивною дошкою, викладач завжди перебуває в центрі уваги, завжди веде спілкування з діточками напряму й підтримує постійний контакт із ними. 
Хочемо щиро подякувати Посольству Франції в Україні та Надзвичайному та Повноважному послу Франції в Україні пані Ізабель Дюмон за підтримку нашої ініціативи, віру в команду Карітас Маріуполь та розбудову дружніх зв’язків між Україною та Францією.