Sweden
Helsinki
Sankt Peterburg

Під час літніх канікул, спеціалісти проекту «Простір підтримки» провели екскурсії для дітей до низки підприємств нашого міста.

on .

Карітас Маріуполь запросив вихованців Маріупольської школи-інтернату №2 та наших підопічних.

 

 

 

Якщо профорієнтаційна робота зі школярами спланована та проведена добре, вона завжди сприяє підвищенню мотивації до вибору тієї чи іншої професії. Під час літніх канікул, спеціалісти проекту «Простір підтримки» провели екскурсії для дітей до низки підприємств нашого міста. Карітас Маріуполь запросив вихованців Маріупольської школи-інтернату №2 та наших підопічних.

 

Першим ми відвідали Маріупольська Поліція Охорони. Неможливо передати словами, яке неймовірне враження у дітей склалося від цієї екскурсії! Спочатку поліціанти розповіли дітям про особливості несення служби, засоби безпеки та відповіли на безліч запитань екскурсантів. 
Потім запропонували кожному побувати в ролі працівника поліції. А ще провели до свого кінологічного центру та познайомили зі службовими собаками, дозволили потренуватися в спортзалі для працівників відділу.

 

Сподобались діткам і смаколики, якими їх пригостили співробітники Маріупольської поліції охорони, а на згадку про цей день, кожний з дітей отримав гарні подарунки! 
Тому не дивно, що в багатьох з дітей з’явилася мрія присвятити своє подальше життя службі в органах Української поліції!

Висловлюємо щирі слова вдячності за організовану екскурсію та активну підтримку нашої благодійної ініціативи Александр Барабаш, начальнику Маріупольського міжрайонного відділу управління поліції охорони в Донецькій області.

Бажаємо Вам успіхів у вашій благородній справі та маємо надію на подальшу співпрацю.